آموزش آرایشگری مردانه درجه 2

آموزش آرایشگری مردانه درجه 2 (آموزش پیرایش مردانه)

شما در دوره آموزش پیرایش مردانه (آموزش آرایشگری مردانه درجه 2) می‌توانید بدون پیش نیاز و دانستنی قبلی مسیر تبدیل به یک آرایشگر حرفه ای تبدیل شدن را در آکادمی اس.آی.سی را طی کرده و با یک سرمایه گذاری اندک به یک آرایشگر مردانه حرفه ای تبدیل شوید.

دپارتمان آموزش آرایشگری مردانه آکادمی اس. آی. سی یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز آموزشی می‌باشد و با بهره گیری از اساتید و گریمورهای مجرب پیشرو قویترین و جدیدترین متدهای آرایشگری هست که حاصل آن آموزش بیش از هزار آرایشگر حرفه ای در داخل و خارج از کشور می‌باشد.

آموزش پیرایش مردانه (آموزش آرایشگری مردانه درجه 2) یک دوره تخصصی و پیشرفته هست که گذروندن اون باعث می شه شما یک سر و گردن از آرایشگر های دیگه بالا باشید. این دوره برای آرایش داماد خیلی مفید هست و باعث می شه کار شما خیلی حرفه ای تر و چشم گیر تر بشه و درآمد شما خیلی بالاتر بره، شما با سرمایه گذاری کمی در آموزش خودتون، می‌تونید درآمد خوبی را به دست خواهید آورد.

دپارتمان آموزش آرایشگری مردانه آکادمی s.i.c یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز آموزشی می باشد و با بهره گیری از اساتید و گریمور های مجرب پیشرو قویترین و جدیدترین متدهای آرایشگری می‌باشد که حاصل آن آموزش بیش از هزار آرایشگر حرفه ای در داخل و خارج از کشور است.

چرا باید در دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه 2 دوره ثبت نام کنم؟

  • ورود حرفه ای به بازارکار آرایشگری مردانه
  • مناسب برای علاقه مندان به شغل های خدماتی پر درآمد
  • با مدرک بین المللی آرایشگری می توانید در سراسر دنیا فعالیت کنید.

اشتغال و درآمدزایی

در دوره آموزش پیرایش مردانه ( آموزش آرایشگری مردانه ) در آکادمی s.i.c با توجه به نیاز و استاندارد روز دنیا دوره های خود را به کارآموزان ارائه می نماید تا کارآموز بتواند کلیات تئوری و عملی این رشته را مسلط شود و بتواند از علم به دست آمده خود در این مرکز به خوبی بهره ببرد.

سرفصل‌های دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه 2

مهارت‌های نرم کسب و کار آرایشگری مردانه

مهارت های لازم در جذب و پذیرش مشتری در مغازه آرایشگری که شامل روش های برخورد صحیح در پذیرش مشتری، روش های برقراری ارتباط دوستانه با مشتری، روش های مختلف جهت رسیدگی به درخواست و اعتراضات مشتری

آموزش شستشو و خشک کردن مور در آرایشگاه

شستشوی موی سر که شامل استقرار صحیح سر داخل سر شور، استقرار صحیح آرایشگر جهت شستشوی موی سر، روش مناسب شستشوی موی سر، روش صحیح خشک کردن موی سر

آموزش پایه کوتاهی مو و چند مدل اولیه اصلاح

کوتاه کردن موی سر با قیچی و شانه و یا با ماشین و شانه که شامل درست نشستن مشتری روی صندلی, صحیح ایستادن آرایشگر هنگام کار, شناخت انواع شانه و برس و قیچی, درست گرفتن شانه و قیچی, قوانین کوتاهی مو که شامل ممتد زنی (تند زنی) و تکه زنی (لایه به لایه)، تقسیم بندی موی سر، روش صحیح دست گرفتن ماشین، استقرار صحیح شانه های الحاقی بر روی ماشین

همچنین آموزش کوتاهی مدل های مختلف اصلاح موی سر که شامل مدل های پایه، مدل آلمانی، مدل خامه ای، مدل دیزل، مدل بکسری، مدل مدرسه، مدل ساده و … و آشنایی با ژورنال خوانی

اصلاح خطوط مو و اصلاح موی صورت

ترسیم خطوط اطراف سر و گردن که شامل ترسیم صحیح خط ریش، خط پشت گوش، خط افقی پشت سر، خط شقیقه، تراشیدن موهای زائد پشت گردن، ترسیم خطوط دور گردن، انواع خط ریش که شامل خط ریش شیب دار، خط ریش کوتاه، خط ریش معمولی، خط ریش بلند و کوتاه کردن ریش و سبیل با ماشین و تیغ مناسب با فرم چهره

آموزش استفاده از سشوار در آرایشگاه مردانه

حالت دهی و خشک کردن مو با سشوار که شامل روش درست گرفتن سشوار، شناخت برس مناسب، آموزش فرم و حالت دادن مو با سشوار

آشنایی با پوست و مراقبت از آن

آشنایی با ساختمان پوست که شامل حفظ و مراقبت و شناخت انواع پوست

آشنایی با ساختمان مو که شامل از نظر جنس (موهای چرب، موهای خشک و موهای معمولی) از نظر شکل مو (موهای صاف، موهای فر و موهای مجعد)

علم مورفولوژی و شناخت چهره

تشخیص انواع فرم سر و صورت (علم مرفولوژی) که شامل فرم بیضی، فرم لوزی، فرم مثلث، فرم مربع، فرم گرد، فرم مستطیل، فرم مثلث برعکس، آشنایی با ساختمان مو

بهداشت در آرایشگری مردانه

آموزش نحوه ضد عفونی کردن لوازم و سرویس و نگهداری از ماشین اصلاح و لوازم آرایشگری

روش‌های کوتاهی حرفه‌ای تر ( در آموزش آرایشگری مردانه درجه 2)

بکار گیری تکنیک روش خرد و پیتاژ بوسیله انواع قیچی دندانه دار که شامل کم حجم کردن موها با کمک قیچی های مربوطه، سبک کردن و فرم دادن به موها، آموزش تعیین درصد کم حجم کردن مو

ویتامینه کردن یا ماسک گذاری، درمان مو خوره، شوره سر، ریزش مو و …

صافی مو سر با مواد صاف کننده با تکنیک های روز دنیا (گلت کردن)

کراتینه جهت صاف و احیا‌ نمودن موی سر با اتوی مو

آشنایی با کوتاهی موهای بلند و خیلی بلند با روش های روز دنیا

رنگ کردن موی سر، دکلره کردن و مش کردن (هایلایت و لولایت)

سایه کاری 2بعدی و 3بعدی

حالت دهی و صاف کردن مو به کمک اتوی مو (گلت کردن)

آشنایی با ژرنال خوانی

خط بندی دور سر با دسته تیغ

آرایش داماد (متعادل ساز داماد) همراه با مراحل آماده سازی

پاکسازی یا پیلینگ پوست شامل ماساژ صورت، اسکراب صورت (لایه برداری) پاکسازی پوست، بوخور دادن صورت، ماسک گذاری و آبرسانی پوست

سشوارکشی حرفه ای و نحوه صاف کردن موهای فر و موج دار با سشوار

آموزش چند مدل بافت مو

بهداشت پوست و مو شامل شناخت انواع پوست و مو، آشنایی با درمان ریزش مو، شناخت انواع کرم ها و شامپوها

چگونه یک آرایشگر مردانه ماهر و حرفه ای شویم؟

برای آنکه یک آرایشگر مردانه ماهر شویم می بایست یکی از سه روش زیر را انتخاب نمائیم.

شاگردی کردن در مغازه آرایشگری می‌باشد که این یادگیری بسیار طولانی مدت می باشد و برای کسانی که می خواهند سریع وارد بازار کارآرایشگری شوند مناسب نیست و این سبک یادگیری بیشتر در سالیان قبل مرسوم بود است.

تحصیل در هنرستانهای کاردانش آموزش و پرورش در رشته پیرایش و ترمیم موی مردانه به مدت 3 سال در دوره متوسطه دوم و یا ادامه تحصیل در دانشگاههای معتبر در رشته پیرایشگری مردانه ویا گریمور سینمائی که 4 سال طول می کشد.

شرکت در دوره‌های مراکز و آموزشگاههای آزاد که به صورت تخصصی در حرفه پیرایشگری مردانه مشغول به آموزش کارآموزان می‌باشد که یکی از مراکز مجهز که به صورت تخصصی در امر آموزش آرایشگری مردانه مشغول به آموزش می‌باشد آکادمی s.i.c می‌باشد.

در انتخاب آموزشگاه آرایشگری مردانه به چه نکاتی مهمی باید توجه کنیم؟ البته انتخاب دوره های مهارت آموزی آرایشگری مردانه نباید صرفا بر اساس قیمت باشد بلکه جزئیات زیاد دیگری هم باید موردتوجه باشد. از نکاتی مثل به روز بودن تجهیزات، تجربه و سابقه استادان، سرفصل های ارائه شده، تعداد افراد حاضر در هر کلاس، به روز بودن آموزش ها و… که بگذریم، کیفیت دوره های عملی و به خصوص “امکانات و تجهیزات آموزشگاه ها” بسیار حائز اهمیت است.

به طور مثال ممکن است دوره ای ارزان باشد یا حتی مثل برخی دوره های دولتی، رایگان باشد- اما شما در طول دوره نتوانید آموخته های خود را به خوبی تمرین کنید و یا نمی تواند نیاز شما را برای ورود به بازار کار مرتفع سازد.

طول دوره آموزش آرایشگری مردانه درج 2 و 1مدت دوره آموزش آرایشگری مردانه با توجه به مدت ساعات برگزاری دوره و شیفت آموزشی (شیفت صبح، ظهر، بعدالظهر، غروب) و کلاسها (خصوصی، نیمه خصوصی، گروهی) بین یک تا سه ماه برنامه ریزی و اجرا می شود.

پیش نیاز دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه 2

دوره آموزش پیرایش مردانه (آموزش آرایشگری مردانه درجه 2) فاقد هرگونه پیش نیاز است.

این دوره پیرایش مردانه درجه 2 مناسب چه کسانی می باشد؟

مناسب برای افرادی که با حوزه آرایشگری آشنایی ندارند.

مناسب جهت کسب تجربه فنی بیشتر در زمینه آرایشگری برای دریافت مدرک

مناسب جهت ورود علاقه مندان به ورود به بازار کار آرایشگری

انجام امور کوتاهی و موارد پایه ای در خدمات پیرایش موی مردانه

روش ارایه آموزش آرایشگری مردانه درجه 2:

حضوری، غیرحضوری، مجازی

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت دوره های آموزشی مراجعه بفرمایید.

گروه آموزشی:

آرایشی و بهداشتی

جهت مشاهده سایر دوره های گروه به قسمت آرایشی بهداشتی مراجعه کنید.

مدرک آموزش آرایشگری مردانه درجه 2:

پس از گذراندن دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه 2 می‌توانید شما گواهینامه s.i.c آلمان با استعلام بین المللی (ریجستر کد) را دریافت می‌کنید. همچنین در صورتی که خود دارای مهارت کافی در این زمینه می‌باشید می‌توانید با شرکت در آزمون های برگزار شده توسط اساتید آکادمی اس آی سی و یا ارسال رزومه کاری درخواست مدرک نمایید و مدرک بین المللی خود را از آکادمی دریافت کنید.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 10 =