دریافت مدرک بین المللی

دریافت مدرک بین المللی – مدرک معتبر

دریافت مدرک بین المللی

در بخش مدرک بین المللی می‌توانید مدارک بین المللی را بهتر بشناسید.

مدرک بین المللی ویژه مهاجرت و استفاده در خارج از کشور

گواهینامه آموزش بین المللی از آکادمی‌های آموزش و نمایندگی‌های معتبر در خارج از کشور دریافت می‌گردد. گواهینامه‌های آموزشی قابلیت استعلام آنلاین، دارای مهر برجسته و هولوگرام بین المللی میباشند.

جهت درخواست مدارک بین المللی از طریق لیست دوره‌های آموزشی و یا شماره تماس‌های سایت میتوانید با ما در تماس باشید.

مدرک فیک یا مدرک جعلی چیست؟

شما می‌توانید برای آشنایی بهتر با مدارک فیک و جعلی قبل از دریافت هر گونه مدرک بین المللی این مقاله را مطالعه فرمایید.

مدرک بین المللی به چه مدرکی گفته می شود؟

مدرک بین المللی مدرکی می‌باشد که در کشورهای خارجی و یا داخلی قابل استفاده جهت رزومه کاری یا استخدامی می‌باشد. استعلام مدرک بین المللی از کالج و یا آکادمی‌های بین المللی اخذ می گردد و معمولا برای صحت اصل بودن آن میبایست از سایت مرجع آن یا مرکز اصلی این مراجع استعلام به صورت صحیح انجام گردد.

مدرک بین المللی را چگونه دریافت کنیم؟

نمایندگی‌ها یا مراکزی که مستقیم با نمایندگی‌های آکادمی‌ها در ارتباط هستند میتوانند این نوع مدارک را بر اساس شرایط و قوانین موجود دریافت و ارائه دهند.

شناخت مدارک جعلی یا ساختگی

متأسفانه در ایران بعضی از افراد با صحبت های دروغین و تبلیغاتی مدارکی را که خود ارائه می‌دهند مدارک اصل و مابقی مدارک را فیک و جعلی می‌نامند. و بعضی هم کل مدارک بین المللی را زیر سوال برده و مدارک فارسی درون آموزشگاهی خود را معتبر می‌نامند. در صورتی که مدارک درون آموزشگاهی از اعتباری کم و شاید بتوان گفت خیلی کمتر از مدارک بین‌ المللی برخوردار هستند.

بهترین راه برای شناخت اصلی یا جعلی بودن این مدارک تحقیق بیشتر در مورد آنها می‌باشد. توصیه بنده اینست که شما ابتدا به این امر توجه نمایید که این مدارک را به چه منظوری میخواهید دریافت نمایید.

بعضی از آکادمی ها اینگونه عنوان میکنند که مدارکشان در 20، 40، 70 و یا تمامی کشورهای دنیا معتبر می‌باشد در صورتی که قوانین هر کشور منحصر به همان کشور بوده و با سایر کشورها متفاوت می‌باشد. اگر جهت مهاجرت به کشور خاصی نیازمند مدرک می‌باشید بهترین راه نشان دادن نمونه مدرک و یا آدرس سایت به سفارت آن کشور و یا کارشناسی که امور مهاجرت شما را برعهده دارد می‌باشد.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 9 =