دوره آموزش اپیلاسیون

دوره آموزش اپیلاسیون

دوره آموزش اپیلاسیون

همراه با مدرک بین المللی پایان دوره

اپیلاسیون به اصلاح موهای زائد بدن با استفاده از ابزاری همچون موم گفته می‌شود. امروزه آموزش اپیلاسیون به عنوان یکی از پر طرفدارترین موارد آموزش آرایشگری مطرح شده و افرادی که این تخصص را فراگرفته‌اند، درآمد خوبی از این طریق کسب کرده‌اند. از مزیت‌های این روش می‌توان به جلوگیری از ایجاد جوش و تیرگی‌هایی که معمولاً پس از استفاده از روش‌های قدیمی اصلاح بوجود می‌آید اشاره نمود. هدف این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصص می‌باشد که با استفاده از تجهیزات و مواد با کیفیت در حرفه خود فعالیت کنند.

امروزه اپیلاسیون با روش‌های متفاوت و فراوانی صورت می‌گیرد. روش‌های سالنی مدرن، روش‌های خانگی با وسایل مربوط به اپیلاسیون که به صورت دستی و برقی انجام می‌شود.

کاهش درد اپیلاسیون در دوره آموزش اپیلاسیون

در این دوره (دوره آموزش اپیلاسیون) هنرجو مهارت کافی برای رفع موهای زاید (نه تنها موهای ضخیم بلکه موهای کرکی و نازکی که معمولا دیده نمی‌شوند) را پیدا خواهید کرد. بعد از انجام صحیح اپیلاسیون باید شاهد پوستی صاف و براق و بدنی لطیف بود. لایه‌برداری سلول‌های مرده و احیای پوستی جوانتر نیز از جمله مزایای این روش می‌باشد.

هنرجو در این دوره آموزش می‌بیند که بدون اینکه پوست را خراشیده و زخمی کند عمل اپیلاسیون را انجام دهد. در این روش از ورود مواد شیمیایی به بدن و یا حساسیت که در بسیاری از روش‌ها از جمله استفاده از پودرهای موبر قدیمی و کرم‌های موبر جدید ایجاد می‌شود جلوگیری می‌نماید. جلوگیری از ایجاد جوش و تیرگی‌هایی که معمولا پس از استفاده از تیغ‌های اصلاح بوجود می‌آید نیز از مزیت‌های این روش می‌باشد که به همین دلایل اپیلاسیون را جز رشته‌های همیشه پر طرفدار آرایشگاه‌ها قرار داده است. هدف این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصصی می‌باشد که در کار خود از وسایل و تجهیزات جدید، مواد با کیفیت و گیاهی به شیوه‌ای صحیح استفاده می‌کنند.

مدت دوره آموزش اپیلاسیون:

معادل 70 ساعت (13 سرفصل) به صورت جزوه آموزشی

روش ارایه دوره آموزش اپیلاسیون:

حضوری (شرکت در دوره‌های مختلف آموزش اپیلاسیون در سراسر دنیا در آموزشگاه ها و سالن های زیبایی و سپس درخواست صدور مدرک بین المللی توسط آکادمی بین المللی صدور مدرک هوشمند اس آی سی)، غیرحضوری (آموزش اپیلاسیون بصورت آنلاین (برخط) ، مجازی (آموزش از طریق دوره‌های آموزش اپلاسیون آفلاین)

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت دوره های آموزشی مراجعه بفرمایید.

گروه آموزشی:

آرایشی و بهداشتی

جهت مشاهده سایر دوره های گروه به قسمت آرایشی بهداشتی مراجعه کنید.

پیش نیاز دوره:

بدون پیشنیاز

این دوره (دوره آموزش اپیلاسیون) بدون پیش نیاز است.

سرفصل های دوره آموزش اپیلاسیون:

۱- آموزش شناخت انواع پوست ها

۲- آموزش پیرایش موهای زائد با موم

۳- آموزش ساخت موم گیاهی و سنتی

۴- آموزش تهیه انواع موم (سرد و گرم و دایم)

۵- آموزش وکس صورت و دیپلاسیون

۶- آموزش مو زدایی بالا تنه

۷- آموزش مو زدایی بدن و پا

۸- آموزش مو زدایی قسمت های حساس پوست

۹- آموزش مراقبت های بعد اپیلاسیون با روغن و لوسیون

۱۰- آموزش استفاده از کیسه آب یخ یا کیسه آب گرم بعد از مو زدایی

۱۱- آموزش جدیدترین متد اپیلاسیون بدون پد

۱۲- آموزش اپیلاسیون بدون درد

۱۳- آموزش وکس صورت و بدن تیتانیوم

مدرک دوره آموزش اپیلاسیون:

هنرجو پس از گذراندن دوره آموزش اپیلاسیون موفق به دریافت گواهینامه s.i.c آلمان با استعلام بین المللی (ریجستر کد) می‌شود. همچنین افرادی که مهارت کافی در زمینه اپیلاسیون دارند و نیازی به دوره آموزش اپیلاسیون در خود احساس نمی‌کنند می‌توانند تنها با شرکت در آزمون و یا ارسال رزومه کاری خود نسبت به گرفتن مدرک بین المللی اپیلاسیون اقدام کنند.

لازم به ذکر است در شهرهایی از ایران که نمایندگی یا اساتید فعالی در حال همکاری با آکادمی اس آی سی هستند شما می‌توانید تماس گرفته و با مراجعه به نماینده آکادمی اقدام به اخذ مدرک خود نمایید.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =