دوره آموزش مزاج شناسی

دوره آموزش مزاج شناسی – مجازی

دوره آموزش مجازی مزاج شناسی

همراه با مدرک بین المللی پایان دوره

چرا طب سنتی:

ممکن است، کمتر کسی از شما وجود داشته باشد که تا به حال اسم مزاج یا طبع را نشنیده باشد و نداند که دقیقا به چه معناست. به احتمال بسیار زیاد، شمایی که هم اکنون در حال مطالعه‌ی این متن هستید یا می‌خواهید که آموزش ببینید تا بتوانید مزاج خود و اطرافیانتان را تشخیص دهید یا علم و دانش خود را در زمینه طبابت و طب سنتی افزایش دهید و یا به دلایل دیگر.

برای یادگیری مباحث عمیق و تخصصی و آشنایی با دوره آموزش مزاج شناسی، با ما همراه باشید.

چرا دوره آموزش مزاج شناسی:

مزاج شناسی از اصول اولیه و پایه های اصلی طب سنتی و اسلامی و چینی و … می باشد . یک طبیب واقعی زمانی می تواند، ادعای طبابت تخصصی و حرفه ای را بکند که به تمام اصول مزاج شناسی در سطح بالا، آشنا و مسلط باشد.

یکی از دلایلی که بیان می کند، مزاج شناسی از ارکان اصلی طب سنتی است، این است که طبیب می بایست اول مزاج پایه فرد بیمار را تشخیص دهد و سپس مزاج آن فرد بیمار را از لحاظ حال، بیماری و غلبه و… تفسیر و تحلیل نماید و سپس به اصلاح مزاجی هر کدام بپردازد. بنابراین اگر یک طبیب و یا یک پزشک، به اصول مزاج شناسی مسلط نباشد و نتواند آنها را به راحتی تشخیص دهد، قطعا درمان نیز با مشکل مواجه خواهد شد.

یادگیری مزاج شناسی، نه تنها وظیفه اطبا و پزشکان است بلکه، تک تک مردمان نیز باید با بحث و مطالب مزاج شناسی آشنا باشند تا از بیماری های در حال وقوع خود و خانواده خود، پیشگیری نمایند و در این صورت است که ما جامعه ای سلامت و عاری از هرگونه مشکل و عارضه را خواهیم داشت.

دوره آموزش مزاج شناسی:

بهترین مرجع آموزش های طب سنتی و آکادمی و آموزشگاه طب سنتی بر بستر اینترنت، تصمیم به ارائه دوره آموزش مزاج شناسی به صورت کاملا حرفه ای کرده است که نمونه آن را در ایران نخواهید یافت.

لازم به ذکر است که دوره آموزش مزاج شناسی زیر مجموعه دوره آموزش طب سنتی است، که به صورت کاملا جامع، دقیق و علمی (همراه با مدرک معتبر دکتری) به دانشجویان ارائه می گردد اما بدلیل استقبال کاربران برای ارائه جداگانه آموزش مزاج شناسی نیز، تصمیم به انجام این کار برای رفاه و رضایت بیشتر دانشجویان گرفته است که نتایج آنرا در این صفحه مشاهده می نمایید.

تمام این آموزش ها به صورت دقیق ضبط و تدوین شده است. در فصول اولیه دوره شما با اصول ابتدایی مزاج شناسی و در فصول پیشرفته تر این دوره، به طور حرفه ای به تمام مباحث این حوزه مسلط خواهید شد و دیگر نیازی به دوره آموزشی دیگر نخواهید داشت.

دوره مزاج شناسی، مجموعه ای از بهترین مطالب و آموزه های سطح جهانی است که مبتنی بر علم و نظرات گسترده دانشمندان قدیم و حال بیان می‌‌‌گردد.

همچنین این دوره مجموعه ای از طب های سنتی، مدرن، اسلامی، چینی، یونانی و …، علم روانشناسی، علم روایی، علم تشخیص بیماری ها و نظرات افراد برجسته مختلف مانند دکتر خیراندیش، آیت الله تبریزیان، اقای روازاده و … می باشد.

تمام این مطالب بی نظیر وقتی با تدریس استاد متقی که سالها تجربه ی تدریس در بهترین دانشگاه ها و مراکز را دارند ادغام می‌گردد، دانش دانشجویان نیز ، به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت. در ادامــه با دکتر متقی بیشتر آشنا خواهید شد.

چرا این دوره :

یکی از مهم ترین تفاوت های پکیج آموزش مزاج شناسی این خواهد بود که:

در همه‌ی دوره های آموزش مزاج شناسی و طبع شناسی که در سطح کشور برگزار می شوند، ممکن است مطالب مشترک کمی بین همه‌ی این دوره ها پیدا کنید و سردرگم شوید که کدام درست و صحیح تر است زیرا اساتید و مدرسان آنها بسته به تجربه ی شخصی خود، هر یک مطلبی را بازگو می کنند. اما در دوره آموزش مزاج شناسی سعی شده است که بهترین مطالب و دقیق ترین آنها به دانشجو به صورت متمرکز ارائه گردد تا عزیزان به بهترین شکل ممکن این مطالب و آموزه ها را فرا بگیرند و دیگر نیازی به شرکت در دوره های آموزشی دیگر نداشته باشند.

یکی دیگر از تفاوت های این دوره، آماده و ویدیویی بودن همه‌ی دروس و مطالب است که در قالب پکیج آموزش مزاج شناسی و طبع شناسی برای اولین بار خدمت دانشجویان ارائه میگردد. آکادمی اس.آی.سی با تمرکز بر این اصل، همواره سعی می‌کند که همه‌ی دوره های پزشکی خود را به صورت پکیج و ویدیو ضبط نماید تا دوستان بتوانند بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی و با تمرکز بالا، آموزه‌ها را فرا بگیرند و بتوانند آنها را چندین بار مشاهده و مطالعه نمایند.

تمام این دوره‌های آموزش طبع شناسی یا همان آموزش مزاج شناسی در محیطی کاملا مینیمال و با سبک طراحی ساده و مدرن، خدمت عزیزان ارائه می‌گردد که بسیار متفاوت از دیگر دوره ها خواهد بود.

از آنجا که مزاج شناسی از اصول اولیه طب سنتی به شمار می‌رود، بنابراین نیاز است که آموزش هایی که دریافت می‌کنید به طور جامع و کامل باشد و از منابع علمی و به روز دنیا پیروی کند. یکی از تفاوت‌های بارز این دوره، جامع بودن آن است که بدون هیچ پراکندگی علمی، موضوعات به مخاطب منتقل می‌شود.

ویژگی های دوره مزاج شناسی:

اگر از دانشجویان این دوره بپرسید که ویژگی های مهم این دوره چه بوده است که آن را انتخاب و اقدام به یادگیری اصول طبع شناسی نموده‌اید، همه به طور بالقوه‌ای به این موضوع اشاره خواهند کرد که در این دوره همه‌ی جزئیات مربوط به حوزه ی مزاج شناسی گفته می‌شود. در واقع استاد تمام فوت کوزه گری را به دانشجو منتقل می‌کند و از انتقال هیچ دانشی دریغ نمی‌کند.

از دیگر ویژگی‌های این دوره (دوره آموزش مزاج شناسی)، این خواهد بود که آموزش‌ها به زبان ساده و در عین حال تخصصی بیان شده‌اند، به طوری که با تلاش و کوشش می‌توانید به راحتی به مطالب تسلط پیدا کنید.

سرفصل های دوره آموزش مزاج شناسی مقدماتی

مزاج شناسی از دریچه دین

آموزش مزاج های مفرد

ارکان خلقت انسان

آموزش مزاج های مرکب

آموزش انواع مزاج غذاها

مزاج های مخلوقات

آموزش مزاج حال و غالب

آموزش تشخیص مزاج های مختلف

نقش مزاج ها در امور مختلف

آموزش مزاج شناسی از روی چهره

انواع روش های شناخت مزاج حال

مزاج بیماری ها و درمان آنها

تعریف مزاج در طب سنتی و اسلامی

و غیره…!

سرفصل های دوره آموزش مزاج شناسی پیشرفته

تعریف دقیق مزاج های طب سنتی و اسلامی

تحلیل تخصصی و دقیق انواع مزاج

تحلیل مزاج های غالب ، متغیر ، پایه ، حال و ..

تعریف دسته بندی های جدید مزاجی

آثار اخلاط و طبایع در امور مختلف

تحلیل دقیق ظاهر و روان مزاج افراد مختلف

آموزش برایند گیری مزاجی

آموزش دقیق تشخیص

اسباب ،چگونگی ، مراکز تولید و ذخیره اخلاط

اختلاف و ارتباطات مزاجی

تحلیل جامع صفات مزاجی

جداول غذایی مختلف مزاجی

تحلیل بیماری های شایع مزاجی

تحلیل مزاجی امراض و بیماری ها

تحلیل مزاجی دارو ها

و غیره…!

روش ارایه دوره آموزش مزاج شناسی:

حضوری، غیرحضوری، مجازی

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت دوره های آموزشی مراجعه بفرمایید.

گروه آموزشی:

سلامت و بهداشت

جهت مشاهده سایر دوره های گروه به قسمت سلامت و بهداشت مراجعه کنید.

پیش نیاز دوره:

بدون پیش نیاز

دوره آموزش مزاج شناسی بدون پیش نیاز است.

مدرک دوره:

مدرک دوره آموزش مزاج شناسی گواهینامه s.i.c آلمان با استعلام بین المللی (ریجستر کد) می‌باشد.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − ده =