دوره اکستنشن مو - مدرک اکستنشن مو

دوره اکستنشن مو

دوره اکستنشن مو

همراه با مدرک بین المللی پایان دوره

دوره آموزش اکستنشن از جمله پر طرفدار ترین دوره هایی است که دارای تقاضا کنندگان قابل توجهی در میان بانوان ایرانی می‌باشد. همانطور که می دانید فرایند اکستنشن به مجموعه خدماتی اطلاق می شود که منجر به پر پشتی و زیاد شدن حجم مو های سر، ابرو و مژه می شود و با وصل تار مو همراه است. کم پشتی مو ها همیشه جزء اصلی ترین دغدغه هایی است که خانم ها با آن سر و کار دارند، به همین دلیل این حرفه با استقبال بی نظیری مواجه شده است.

در بسیاری از مواقع خانم ها به بلند کردن مو فکر می کنند و یا از نازک و کم پشت بودن موهای خود ناراضی هستند. بلند کردن مو، کار دشواری بوده و دردسرهای فراوانی دارد. شاید برای شرکت در یک مراسم خاص (مثلا عروسی) نیاز باشد تا موهای بلندتر یا پرپشت تری داشت. هنرجور در دوره اکستنشن مو می آموزد تا در مدت زمان کم موهای طبیعی را به موهای فرد اضافه کند.

در دوره اکستنشن مو روش های متعددی به هنرجو آموزش داده می شود از جمله: اضافه کردن موهای طبیعی یا مصنوعی در طول های مختلف به موی فرد (عموما در ناحیه ریشه) متصل می شوند. در بعضی موارد، از اکستنشن مو برای ایجاد حالت های لایت یا مش نیز استفاده می شود. برای این کار، موهای رنگ شده، در ناحیه مورد نظر مشتری اکستنشن می شوند.

استقبال بالای جامعه از خدمات اکستنشن سبب شده افراد عدیدی به دنبال کسب این مهارت پر طرفدار و همچنین درآمد زا باشند. اگر شما هم می خواهید این مهارت کاربردی را یاد بگیرید در وهله ی اول توصیه می کنیم، آموزشگاه معتبری را جهت این کار انتخاب کنید. لذا امروزه آموزش اکستنشن مو در مراکز مختلفی ارائه می شود.

بدون شک مو یکی از اصلی ترین فاکتورهای موجود در جهت زیبایی افراد است. بر کسی پوشیده نیست که موی بلند به زیبایی افراد اضافه کرده و مورد درخواست بسیاری از مشتریان در بازار کار است. افراد زیادی هستند که برای بازه زمانی محدودی همچون مراسمات اقوام درجه اول نیاز به موی بلند پیدا می کنند.

بهترین راه حل برای این موضوع استفاده از اکستنشن مو است. به همین جهت آموزش اکستنشن مو میتواند یکی از موارد درآمد زا برای سالن خدمات زیبایی شما باشد. اکستنشن مو شامل اضافه کردن موهای طبیعی یا مصنوعی در طول های مختلف به موی فرد و ایجاد لایت یا مش در بین موها می باشد. برای این کار، موهای رنگ شده، در ناحیه مورد نظر مشتری اکستنشن می شوند.

نکته مهمی که باید به آن دقت نمود این است که روند صحیح آموزش اکستنشن مو که باعث کیفیت بالای اجرای اکستنشن مو می گردد، می تواند نام شما را در میان سایر رقبا مطرح نماید. آموزشگاه اس آی سی بستر مناسبی بر اساس بروزترین علم و متد برای هنرجویان خود فراهم می کند که هنرجو بتواند با گذراندن دوره و با دریافت مدرک معتبر وارد بازار کار شود.

در این جا لازم است بگوییم یکی از بهترین دوره هایی که در آکادمی اس آی سی بصورت مجازی برگزار می شود و همواره از هنرجویان کثیری برخوردار است، آموزش خدمات اکستنشن می باشد. در دوره های آموزشی خدمات اکستنشن این آموزشگاه معتبر و متعهد می توانید مهارت های اکستنشن مو را در حوزه های مختلفی اعم از آموزش اکستنشن مژه، آموزش لیفت و لمینیت مژه، آموزش اکستنشن موی سر و … را در بهترین شرایط بیاموزید.

دوره اکستنشن مو

در دوره ی آموزشی اکستنشن مو، هنرجو ابتدا با انواع موهای مورد استفاده در اکستنشن آشنا می شود. سپس روش های رایج انجام اکستنشن و مزایای هر روش توضیح داده می شود. از جمله روش های پرکاربرد در اکستنشن مو می توان به استفاده از چسب کراتین، رینگ، دوخت مو، روش لاینی و اتصال حرارتی اشاره کرد که طی دوره آموزشی S.i.C، هنرجو تمامی این روش ها بصورت عملی انجام خواهد داد. از موهای طبیعی یا مصنوعی می توان برای اکستنشن مو استفاده کرد.

قیمت موهای مصنوعی ارزان تر بوده ولی کیفیت موهای طبیعی بیشتر بوده و ظاهر آن طبیعی تر است. در دوره ی آموزشی اکستنشن مو، کار با موهای طبیعی و مصنوعی آموزش داده می شود. در همه ی روش های اکستنشن مو، دسته ای از تارهای مو به موهای فرد اضافه می شود. پس از انجام اکستنشن، فرد احساس سنگینی بر روی سر می‌کند که امری طبیعی بوده و به مرور زمان به آن عادت می کند. همچنین هنگام شستشوی مو باید به مواردی از جمله شانه کردن مو پیش از حمام، نحوه شسشتشوی مو و نهایتا آبگیری مو توجه کرد تا از کنده شدن اکستنشن ها جلوگیری شود.

در دوره آموزشی اس ای سی، تمامی اصول نگهداری اکستنشن مو به هنرجویان آموزش داده می شود.

۱- آشنایی با انواع مو (طبیعی، مصنوعی)

۲- آشنایی با روش های اکستنشن مو و مزایای هر روش

۳- نحوه ی انجام اکستنشن مو

۴- بایدها و نبایدها پس از اکستنشن مو برای ماندگاری بهتر اکستنشن ها

۵- ترمیم مو

۶- ریمو کردن موها

مدت دوره اکستنشن مو:

معادل 40 ساعت (13 سرفصل) به صورت جزوه آموزشی

روش ارایه دوره اکستنشن مو:

حضوری، غیرحضوری، مجازی

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت دوره های آموزشی مراجعه بفرمایید.

گروه آموزشی:

آرایشی و بهداشتی

جهت مشاهده سایر دوره های گروه به قسمت آرایشی بهداشتی مراجعه کنید.

پیش نیاز دوره اکستنشن مو:

بدون پیشنیاز

دوره اکستنشن مو بدون پیش نیاز است.

سرفصل های دوره اکستنشن مو:

۱- معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار

۲- آموزش نحوه صحیح تقسیم بندی مو و آشنایی با زوایای کاربردی

۳- معرفی و آموزش روش کار با انواع ریموور ها

۴- آموزش صحیح ریمو و انواع اکستنشن

۵- آموزش اکستنشن مو به روش لیزری و حرارتی

۶- آموزش اکستنشن مو به روش قیچی

۷- آموزش اکستنشن مو به روش تک رینگ و دو رینگ

۸- آموزش اکستنشن مو به روش نامرئی

۹- آموزش اکستنشن مو به روش دوخت

۱۰- آموزش اکستنشن مو به روش بافت

۱۱- آموزش اکستنشن مو به روش موقت

۱۲- آموزش روش نگهداری از مو بعد از کار

۱۳- آموزش مباحث اختصاصی توکن

مدرک دوره اکستنشن مو:

گواهینامه s.i.c آلمان با استعلام بین المللی (ریجستر کد)

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + سه =