دوره اکستنشن مژه - مدرک اکستنشن مژه

دوره اکستنشن مژه

دوره اکستنشن مژه

همراه با مدرک بین المللی پایان دوره

اکستنشن مژه زیبایی و جذابیت صورت را چندین برابر می کند از این رو امروزه خانم ها تمایل زیادی به داشتن مژه های بلند و فر شده به سمت بالا دارند. امروزه آموزش اکستنشن مژه به علت بازار کار قوی، توانسته خانم های آرایشگر را به سمت خود جذب کند. در اکستنشن مژه، مژه ها و تارهای مصنوعی که از جنس ابریشم و یا موی انسان تشکیل شده است، را با استفاده از چسب مخصوص بر روی مژه ها می‌چسبانند.

برای طبیعی جلوه دادن چشم بهتر است تعداد و حجم مژه ها در گوشه خارجی چشم بیشتر باشد. ماندگاری مژه ها معمولا چند ماه بوده و بعد از چند ماه مژه ها باید ترمیم شوند. آکادمی اس آی سی بستر مناسبی بر اساس بروزترین موارد آموزشی و متد اکستنشن مژه برای هنرجویان خود فراهم کرده که هنرجو بتواند با گذراندن کارگاه های عملی و کسب تجربه و تخصص و با دریافت مدرک معتبر بین المللی وارد بازار کار شود.

در این دوره با حرفه لیفت و لمینت مژه آشنا خواهید شد و خواهید توانست به صورت کاملا حرفه‌ای روی مژه های یک مدل پیاده سازی نمایید. لیفت و لمینت مژه تنها یک روش زیبایی نیست بلکه روش درمانی نیز محسوب می‌شود که در این صورت مژه های خمیده‌تر، محکم‌تر و بلندتر خواهید داشت.

منظور از لیفت مژه در واقع فر خوردن و خمیدگی رو به بالا برای مژه های پلک بالا و خمیدگی رو به پایین برای مژه های پلک پایین است در این صورت فر خوردن مژه ها باعث می‌شود که چشمان فرد گیراتر و درشت‌تر از چیزی که هست به نظر آید. در لمینت مژه نیز با رنگ کردن مژه های طبیعی فرد و تاب دادن به آن‌ها فرمژه دائم و زیبا خواهید داشت و مژه های شما بلندتر و حجیم‌تر نشان داده خواهد شد. رنگ کردن مژه ها نیز به گونه‌ای است که گویا به مژه های خود ریمل زده‌اید.

در لمینت مژه هیچ گونه آسیبی به مژه ها نمی‌رسد زیرا در لمینت مژه از مواد معدنی، کراتین تقویت کننده و روغن های گیاهی استفاده می‌شود که خاصیت تقویت کنندگی مژه ها را نیز به همراه دارد و از این رو طرفداران زیادی دارد. در لمینت مژه یا کراتینه کردن مژه ها می‌توان بدون نگرانی چشمها را مالید و چشم ها اصلا سنگین نمی‌شوند و محدودیت استفاده از لنز و مواد آرایشی نیز وجود ندارد. ماندگاری لمینت مژه نیز بین ۳ هفته تا ۲ ماه به طول می‌انجامد.

در این دوره اکستنشن مژه شما آموزش خواهیم دید:

شناخت و معرفی مواد لازم با بهترین کیفیت

شناخت نوع مژه (C,D,L,E)، نوع چسب مدت، زمان و ماندگاری

تشخیص نوع چشم در چهره های متفاوت

آماده سازی مژه مشتری قبل از انجام کار

زدن صحیح پد زیر چشم و چسب بالای پلک و تسلط کامل برای تار به تار کردن مژه

معرفی تقویت کننده های مناسب به مشتری

مشاوره دادن به صورت کاملا تخصصی به مشتری دوره به صورت کامل بوده و تمامی موارد کار با مژه به صورت کامل آموزش داده می‌شود و هنرجویان پس از پایان دوره به راحتی می‌توانند با درآمدی رضایت بخش وارد بازار کار در سالن های زیبایی شوند.

مدت دوره اکستنشن مژه:

معادل 30 ساعت (16 سرفصل) به صورت جزوه آموزشی

روش ارایه دوره اکستنشن مژه:

حضوری، غیرحضوری، مجازی

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت دوره های آموزشی مراجعه بفرمایید.

گروه آموزشی:

آرایشی و بهداشتی

جهت مشاهده سایر دوره های گروه به قسمت آرایشی بهداشتی مراجعه کنید.

پیش نیاز دوره:

بدون پیش نیاز

دوره اکستنشن مژه بدون پیش نیاز است.

سرفصل های دوره اکستنشن مژه:

۱- اکستنشن کلاسیک

۲- اکستنشن کیم کارداشیان: مدل هیبرید یا کیم کارداشین از ترکیب اکستنشن والیوم و کلاسیک یا والیوم فن باز و فن بسته بلند در بین اکستنشنهای کوتاه استفاده میشود

۳- اکستنشن تیریدی ۳d

۴- اکستشن والیوم

۵- اکستشن مگا ولیوم

۶- ترمیم مژه

۷- آشنایی به مواد مختلفی که در اکستشن مژه استفاده میشود مانند چسب مژه و…

۸- اکستنشن مژه عروسکی

۹- اکستشن مژه رسمی یا اداری

۱۰- اکستنشن مژه مدیترانه ای یا عربی

۱۱- برداشتن یا ریومو مژه

۱۲- آموزش مسایل بهداشتی که در کاشت مژه باید رعایت شود برای جلوگیری از هر گونه اسیب به چشم ها و دیگر اعضای بدن

۱۳- اکستشن مژه به روش لیزری

۱۴- ویتامینه کردن مژه

۱۵- اکستنشن مژه روسی: اکستنشن روسی در واقع با پلن SLS انجام میپذیرد یعنی از گوشه ی داخل چشم کوتاه ناحیه ۲ چشم که در واقع وسط چشم است بلند و قسمت انتهایی چشم را مجددا کوتاه کار میکنیم این پلان باعث میشود چشم درشتر دیده شود

۱۶- اکستنشن مژه انگلیسی: از پلان SSL استفاده میشود یعنی در ناحیه ۱ چشم گوشه داخلی از اکستنشن کوتاه وسط چشم هم کوتاه و قسمت بیرونی ناحیه ۳ بلند استفاده میشود

مدرک دوره اکستنشن مژه:

گواهینامه s.i.c آلمان با استعلام بین المللی (ریجستر کد)

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هفت =