دوره مدیریت تبلیغات - مدرک مدیریت تبلیغات

دوره مدیریت تبلیغات

دوره مدیریت تبلیغات

همراه با مدرک بین المللی پایان دوره

دوره آموزشی دوره مدیریت تبلیغات

درباره‌ تبلیغات و لزوم آن در دنیای امروز، حرف زدن هم کار آسانی است و هم نیست. در دنیای امروز تبلیغات با زندگی روزمره عجین شده است و هر کالا یا خدماتی که استفاده می‌کنیم، یک سرش به تبلیغات وصل است. فقط کافی است به خودمان بیاییم و ببینیم از مواد غذایی تا برند موبایل و لپ‌تاپ و تقریبا هر چیزی که در زندگی‌مان از آن استفاده می‌کنیم، آگاهانه یا ناآگاهانه نتیجه‌ی تبلیغات است.

هر شرکتی که محصولی را به مشتری ارائه می‌دهد، دنبال این است که چه طور ما را متقاعد کند که محصول او از دیگر محصولات موجود در بازار بهتر است. شاید به همین دلیل است که تنوع و البته تعداد بیلبوردهایی که در اتوبان‌های پر ترافیک یا مراکز شهر می‌بینیم از دیگر نقاط شهر بیش‌تر است.

ما هر لحظه در معرض آگهی‌های تبلیغاتی هستیم که قرار است در مغز ما یک محصول را پررنگ کنند تا حتی برای خرید شیر و پنیر هم از بین شرکت‌هایی که محصولات مشابه به بازار عرضه می‌کنند، سراغ محصول آن شرکتی برویم که بیش‌تر از همه در ناخودآگاه ما قرار گرفته است.

شرکت های تبلیغاتی، شرکت هایی هستند که در زمینه ی ساخت، مدیریت و برنامه ریزی تمامی ابعاد تبلیغاتی به در خواست مشتریان فعالیت می‌کنند. شرکت های تبلیغاتی عمدتاً به شکل تخصصی در تمامی زمینه های تبلیغات فعالیت داشته و به شکلی کلی به ارایه‌ی خدمات تبلیغاتی پرداخته و در این مسیر از کلیه ی ابزارهای تبلیغاتی مانند وب سایت، تبلیغات شبکه های اجتماعی و تبلیغات آنلاین استفاده می کنند.

دوره مدیریت تبلیغات - مدرک مدیریت تبلیغات

کاتالوگ، بروشور، پیام های بی واسطه، آگهی های تلویزیونی، دعوت‌نامه‌های فروش و…. ابزارهای تبلیغاتی هستند که کلیه‌ی شرکت های تبلیغاتی با کمک از تمامی این ابزارها به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند. در اکثر شرکت های تبلیغاتی یک مدیر شرکت، مدیر پروژه، کارگردان هنری، نویسنده های محتوای تبلیغاتی، کارگردان رسانه، گرافیست و… مشغول به فعالیت هستند.

اشتغال در شرکتهای تبلیغاتی مانند دیگر کارمندان شرکت های عادی نیست بلکه بیشتر منابع انسانی شرکت های تبلیغاتی باید به صورت تمام وقت و طولانی کار کرده و حتی گاها در روزهای تعطیل فعالیت داشته باشند. کار در این گونه شرکتها با استرس و تنش‌های مخصوص به خود همراه است چرا که برای راضی نگه داشتن کلیه مشتریان با هر سطح توقعی باید سخت تلاش کرد تا رضایت خاطر مشتریان فراهم شود.

کلیه اقدامات و فعالیت های انجام شده در امور تبلیغاتی به منظور معرفی محصولات و ارایه‌ی خدمات در زمینه‌های مختلف و همچنین پیگیری کلیه‌ی فعالیتهای مرتبط تا تبلیغات موثر و هدفمند بر عهده‌ی مدیریت تبلیغات می‌باشد. اگر کار شرکت های تبلیغاتی به بهترین نحو پیش رود و وظیفه ی تبلیغات به درستی صورت گیرد، نشان از حمایت یک مدیریت تبلیغاتی موثر و کارا دارد.

البته واقعیت امر اینست که شرکت های تبلیغاتی برای ادامه‌ی فعالیت و بقای خود نیازمند جذب کارهای بیشتر و مشتریان تازه می باشند. تمامی شرکت های تبلیغاتی برای جلب مشتری و معرفی خود باید در جشنواره های مختلف شرکت کرده و پروژه های انجام شده و موفق خود را به نمایش گذاشته و ارایه دهند.

راه اندازی سایت های تبلیغاتی نیز یکی دیگر از راه های ارایه ی فعالیت‌های شرکت های تبلیغاتی می‌باشد.

آکادمی اس آی سی دوره های خود را تحت استانداردهای بین المللی برگزار کرده و تمامی استاندارد ها و سرفصل های تعیین شده بین المللی را اجرا می‌کند. هنرجویان پس از اتمام دوره می‌توانند در آزمون دوره شرکت کرده و مدرک مربوطه را دریافت کنند. این مدرک دارای ارزش بین المللی می‌باشد.

گروه آموزشی:

مدیریت و انسانی

جهت مشاهده سایر دوره های گروه به قسمت مدیریت و انسانی مراجعه کنید.

مدت دوره مدیریت تبلیغات:

معادل 90 ساعت (9 سرفصل) به صورت جزوه آموزشی

پیش نیاز دوره (مدرک مدیریت تبلیغات):

بدون پیش نیاز

این دوره (دوره مدیریت تبلیغات) بدون پیش نیاز است.

سرفصل های دوره مدیریت تبلیغات:

  1. مفهوم بازاریابی
  2. مدیریت بازاریابی
  3. شناسایی اصول محیط مورد بازاریابی
  4. آشنایی با بازار صنعتی و مفهوم آن
  5. تجزیه و تحلیل رقبا و تقاضا
  6. ابزار تبلیغات
  7. بازاریابی مستقیم
  8. بازاریابی بین المللی
  9. مدیریت تبلیغات

مدرک دوره مدیریت تبلیغات:

هنرجو پس از گذراندن دوره مدیریت تبلیغات موفق به دریافت گواهینامه s.i.c آلمان با استعلام بین المللی (ریجستر کد) می‌شود. همچنین افرادی که مهارت کافی در زمینه مدیریت تبلیغات دارند و نیازی به دوره مدیریت تبلیغات در خود احساس نمی‌کنند، می‌توانند تنها با شرکت در آزمون و یا ارسال رزومه کاری خود نسبت به گرفتن مدرک مدیریت تبلیغات بین المللی اقدام کنند.

لازم به ذکر است در شهرهایی از ایران که نمایندگی یا اساتید فعالی در حال همکاری با آکادمی اس آی سی هستند شما می‌توانید تماس گرفته و با مراجعه به نماینده آکادمی اقدام به اخذ مدرک خود نمایید.

مدرک مدیریت تبلیغات- دوره مدیریت تبلیغات – مدرک مدیریت تبلیغات- دوره مدیریت تبلیغات – مدرک مدیریت تبلیغات- دوره مدیریت تبلیغات – مدرک مدیریت تبلیغات- دوره مدیریت تبلیغات

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =