دوره آموزش خودآرایی - مدرک خودآرایی

دوره آموزش خودآرایی

دوره تخصصی آموزشی خودآرایی

همراه با مدرک بین المللی پایان دوره

آرايش صورت و رفع عيوب ظاهری آن، با توجه به موقعيت اجتماعی، سن و …. كه توسط خود شخص صورت گيرد (به جاي انجام آن توسط آرايشگر) را خودآرایی چهره می گويند. آموزش خودآرایی یک اصل مهم در آموزش زیبایی صورت است. امروزه با افزایش علاقه خانم ها به زیبایی، داشتن چهره ای ساده و مرتب حائز اهمیت بوده است.

باتوجه به اینکه برای آرایش روزانه نمی توان به سالن های زیبایی مراجعه نمود از نظر اقتصادی و از نظر زمانی به صرفه نمی باشد، آموزش خودآرایی توانسته مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کند. اینکه هنرجویان بتوانند آموزش خودآرایی را به درستی و بر اساس مد روز ببینند و بتوانند صورت خود را به زیبایی و بدون ایراد آرایش کنند هدفی است که آکادمی اس.آی.سی بدنبال دارد.

خودآرایی جزء مهارت‌هایی می‌باشد که لازم است هر خانمی آن را فرا بگیرد و بتواند بدون نیاز به یک آرایشگر در مواقع ضروری به درستی و با رعایت اصول گریم، چهره خود را به بهترین نحو زیبا سازد.

دوره آموزش خودآرایی در قسمت آموزش گریم و میکاپ آکادمی اس.آی.سی بصورت مجازی و غیرحضوری آموزش داده می شود. برای همه ی خانم ها مهم است که همیشه آراسته و زیبا باشند. این آراستگی نه تنها باعث جذابیت خانم ها می شود، بلکه اعتماد به نفس آن ها را نیز افزایش می دهد.

اکثر خانم ها می خواهند، تا همواره چهره ی مطلوب خود را داشته باشند. به همین جهت، خودآرایی این روزها بر سر زبان ها افتاده است.در این دوره، هنرجو نحوه انجام خودآرایی بر روی صورت خود را می آموزد، مدل های میکاپ مناسب با چهره خود، نحوه آرایش کردن چشم ها، گذاشتن مژه، کانتور کردن و … را می آموزد.

این دوره فنی آموزشی (دوره آموزش خودآرایی) همیشه از جذاب ترین دوره های آموزشی آکادمی اس.آی.سی بوده که زیر نظر بهترین مربیان تمام فنون و نکات خودآرایی آموزش داده می‌شود.

در خود آرایی به دلیل کمتر شدن تسلط نسبت به آرایش سایر افراد روش آرایشی کمی متفاوت تر خواهد بود. دوره ی آموزش خود آرایی با مدرک بین المللی همراه بوده و یک دوره ی منحصر به فردی است که کسانی که خود را آرایش می کنند بهتر است دوره ی آموزش خود آرایی را بگذرانند. این که بدانیم چطور خود را آرایش کنیم بسیار مهم و جذاب است.

برخی افراد حرفه ای در این زمینه با آرایش کردن خود تغییر بسیار زیادی می کنند که این یک هنر به حساب می آید. هر یک از وسیله ای آرایشی کارایی خاص خود را دارد و باید به شکل ماهرانه انجام شود. شما با شرکت در دوره ی آموزش خود آرایی بصورت غیرحضوری می توانید تفاوت آرایش را احساس کنید زیرا ترفند هایی وجود که با استفاده از آن ها هم سرعت آرایش بالا می رود و هم می توانید آن طور که می خواهید خود را آرایش کنید.

مدت دوره آموزش خودآرایی:

معادل 30 ساعت (۷سرفصل) به صورت جزوه آموزشی

روش ارایه دوره آموزش خودآرایی:

حضوری، غیرحضوری، مجازی

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت دوره های آموزشی مراجعه بفرمایید.

گروه آموزشی:

آرایشی و بهداشتی

جهت مشاهده سایر دوره های گروه به قسمت آرایشی بهداشتی مراجعه کنید.

پیش نیاز دوره آموزش خودآرایی:

بدون پیش نیاز

دوره تخصصی آموزش خودآرایی بدون پیش نیاز است.

سرفصل های دوره آموزش خودآرایی:

۱- آشنایی با فرم صورت خود

۲- متعادل سازی اجزای مختلف صورت

۳- آموزش طراحی ابرو متناسب با فرم چهره شما

۴- آموزش کشیدن خط چشم متناسب با فرم چهره شما

۵- آموزش کشیدن خط چشم متناسب با فرم چهره شما

۶- آموزش نصب مژه مصنوعی یکسره

۷- آموزش سایه چشم متناسب با فرم چشم شما

۸- آموزش براشینگ

مدرک دوره آموزش خودآرایی:

پس از گذراندن دوره آموزش خودآرایی می‌توانید شما گواهینامه s.i.c آلمان با استعلام بین المللی (ریجستر کد) را دریافت می‌کنید. همچنین در صورتی که خود دارای مهارت کافی در این زمینه می‌باشید می‌توانید با شرکت در آزمون های برگزار شده توسط اساتید آکادمی اس آی سی و یا ارسال رزومه کاری درخواست مدرک نمایید و مدرک بین المللی خود را از آکادمی دریافت کنید.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 9 =