دوره آموزش غلبه بر افسردگی

دوره آموزش غلبه بر افسردگی

دوره آموزش غلبه بر افسردگی

همراه با مدرک بین المللی پایان دوره

افسردگی یکی از بزرگترین موانع پیش روی انسان برای رسیدن به خوشبختی و موفقیت است. در واقع شادکامی، مهم ترین رکن زندگی یه انسان خوشبخت به حساب می آید و زمانی انسان، شادکام و موفق خواهد بود که توانسته باشد از غول فراگیر افسردگی گذشته باشد.

آیا می‌دانستید خیلی از ما انسان ها، با توجه به عادات و رفتار هایی که هر روزه انجام می‌دهیم و آنها را تکرار می‌کنیم، افسرده حساب می‌شویم. و جالب اینجاست که حتی خود از افسردگی خویش خبر نداریم و تصور می‌کنیم که شادکام هستیم و قطعاً عواقب این تفکر و ندانستن ها، در آینده گریبان ما را خواهد گرفت.

پس چه بهتر هر چه سریع تر، افسردگی را از وجودمان دور کنیم تا بهتر زندگی کنیم و رویاهایمان را تحقق بخشیم.

غلبه بر افسردگی = زندگی بهتر و موفقیت بیشتر

اطلاعات دوره:

دوره آموزش غلبه بر افسردگی، یک دوره کامل و جامع است که به شما آموزش می‌دهد که چگونه در کوتاه‌ترین زمان، بتوانید بر خلق و خوی منفی و افسرده خود غلبه کنید و آن را شکست دهید.

در این دوره، رفتارهای یک انسان افسرده بررسی و ارزیابی می‌شود و در نهایت راهکارهای متفاوتی برای رفع آن توصیه می‌گردد که با رعایت تک به تک آنها می‌توان در مسیری سبز، به شادکامی و موفقیت رسید.

دوره آموزش غلبه بر افسردگی، به صورت پکیج وجود دارد و شما می توانید فیلم های دوره را در هر زمانی که برای شما مقدر بود تماشا کنید. همچنین امکان دانلود ویدیو ها و دروس را نیز خواهید داشت.

ویژگی بارز دوره آموزش غلبه بر افسردگی، ارائه توانمند مدرس در عین محتوای با کیفیت است. مطالب این دوره طبق منابع مهم علم روانشناسی یا سایکولوژی، خدمت افراد ارائه داده می‌شود که می‌تواند دریچه ای نو، به روی تماشاگران آن باز کند.

از دیگر ویژگی های دوره، ارائه راهکارهای متفاوت است که هر شخص می‌تواند، متناسب با شخصیت خود گلچینی از آنها را انتخاب نماید و با تمرکز بالا آنها را در زندگی خود اجرا و عملی کند.

چرا این دوره :

شرط لازم برای رسیدن به اهداف، موفقیت و اعتماد به نفس، از بین بردن خلق و خوی منفی یا به اصطلاح افسردگی است. اگر ما بتوانیم غم و اندوه را از خود دور کنیم، قطعاً می‌توانیم در مسیر موفقیت قدم برداریم و به رویاهایمان برسیم.

پس با این وجود ضرورت این دوره بر همگان مشخص است و دوره آموزش غلبه بر افسردگی آکادمی اس آی سی نیز این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید در فضایی آنلاین، از این آموزه‌ها استفاده کنید و از خود شخصیتی بهتر بسازید.

مدت دوره:

معادل 70 ساعت (13 سرفصل) به صورت جزوه آموزشی

روش ارایه دوره آموزش غلبه بر افسردگی:

حضوری (شرکت در دوره‌های مختلف غلبه بر افسردگی در سراسر دنیا در آموزشگاه ها و کارگاه های روانشناسی و سپس درخواست صدور مدرک بین المللی توسط آکادمی بین المللی صدور مدرک هوشمند اس آی سی)، غیرحضوری (آموزش غلبه بر افسردگی بصورت آنلاین (برخط)، مجازی (آموزش از طریق دوره‌های غلبه بر افسردگی آفلاین)

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت دوره های آموزشی مراجعه بفرمایید.

گروه آموزشی:

بهداشت و سلامت

جهت مشاهده سایر دوره های گروه به قسمت بهداشت و سلامت مراجعه کنید.

پیش نیاز دوره:

بدون پیشنیاز

این دوره (دوره آموزش غلبه بر افسردگی) بدون پیش نیاز است.

مدرک دوره آموزش غلبه بر افسردگی:

هنرجو پس از گذراندن دوره آموزش غلبه بر افسردگی موفق به دریافت گواهینامه s.i.c آلمان با استعلام بین المللی (ریجستر کد) می‌شود. همچنین افرادی که مهارت کافی در زمینه روانشناسی دارند و نیازی به دوره آموزش غلبه بر افسردگی در خود احساس نمی‌کنند می‌توانند تنها با شرکت در آزمون و یا ارسال رزومه کاری خود نسبت به گرفتن مدرک بین المللی دوره آموزش غلبه بر افسردگی اقدام کنند.

لازم به ذکر است در شهرهایی از ایران که نمایندگی یا اساتید فعالی در حال همکاری با آکادمی اس آی سی هستند شما می‌توانید تماس گرفته و با مراجعه به نماینده آکادمی اقدام به اخذ مدرک خود نمایید.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =